Участь у міському святі “Таланти моєї родини”

Батьки та учні Конотопського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад “Казка” стали активними учасниками міського свята “Таланти моєї родини”. Чудовим виконанням музичного твору на фортепіано «Танок маленьких мишенят» та грою в чотири руки з матусею Гайдук Наталією Борисівною вітав всіх присутніх у залі учень 2-В класу Гайдук Борис (класовод Неглущенко Т.В.). А учениця 2-Г класу Хильченко Катерина (класовод Откидач Ю.С.) разом з матусею Хильченко Юлією Миколаївною подарували глядачам музично-хореографічну композицію.
На свято була запрошена Вишківська Діана, учениця 4-В класу (класовод Немченко О.В.) учасниця конкурсу «Щаслива родина» для отримання грамоти відділу освіти Конотопської міської ради за презентацію в номінації «Родинні традиції».
Висловлюємо щирі слова вдячності всім учасникам даного заходу та лауреату конкурсу відеоробіт «Щаслива родина».