Єдиний батьківський день у закладі

Педагогічна освіта батьків має бути цілеспрямованою, системною, послідовною. Досягти цього можна завдяки тісній співпраці педагогів та  батьків.  У рамках місячника  родинно-сімейного виховання 03 березня 2018 року у Конотопському навчально-виховному комплексі: загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад «Казка» було проведено єдиний батьківський день. Батьки, які завітали до закладу мали можливість переглянути уроки та виховні заходи, підготовлені педагогами закладу.
Проведений захід продемонстрував, що педагогічний колектив закладу докладає значні зусилля для розкриття особистості, творчого потенціалу та самоорганізації учнів.
Цей день перетворився на свято радості, відкритості, щирості! День відкритих сердець! Щирих посмішок та радості зустрічі!
Батьки мали ще одну можливість переконатися в тому, що саме в нашому закладі створені всі необхідні умови для гармонійного розвитку, якісного навчання і виховання їхніх дітей. Адже наші учні – діти творчі, веселі, завзяті!
Сьогоднішній день підтвердив, що наша школа – це єдина родина, де навчаються небайдужі діти та працюють майстри-педагоги.