День відкритих дверей

17.02.2024 р. у Конотопській початковій школі “Казка” відбувся День відкритих дверей.
   Під час зустрічі з батьками директор Селезньова С. презентувала напрями діяльності школи, познайомила з особливостями організації освітнього процесу та дотриманням заходів безпеки у надзвичайних ситуаціях.
   Батьки майбутніх першокласників відвідали майстер-класи педагогів Іващенко Т., Кашук О., Неглущенко Т., Кучми С., котрі презентували освітні програми, за якими працюють.
   Учителі Щербатюк О, Шабан І., Полятикіна О.,Юрченко Д. та бібліотекар Філімонова О. знайомили майбутніх першокласників із шкільними предметами під час розвивальних занять.
Педагоги Ракоєд Ю., Батюта С., Топольськова С., Яременко С. супроводжували дітей та організовували для них розважальні хвилинки.
   Сповнені новою інформацією та позитивними емоціями батьки й діти ділилися враженнями під час підсумкової бесіди.