Дружба нас єднає

Дружба – це безцінний дар, який ми отримуємо. Друзі знаходяться поруч з нами в періоди наших злетів і падінь, до них ми звертаємося за емоційною підтримкою і знаємо, що вони завжди підтримають нас.
1 грудня 2023 року з першокласниками Конотопської початкової школи “Казка” було проведено заняття “Дружба нас єднає” в рамках Міжнародної кампанії “16 днів проти насильства”.
Разом з педагогом-організатором Ольгою Полятикіною діти пограли в гру “Один до одного”, підбирали асоціації до слова дружба, визначали якості справжнього друга та розповідали про своїх друзів.
Маленькі школярики переглянули мультфільм про дружні стосунки, вивчили мирилку та обмінялись веселими смайликами зі своїми однокласниками.