Інформація для батьків про організацію освітнього процесу в Конотопському навчально-виховному закладу: загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад «Казка» в умовах карантину

Шановні батьки!

Наша школа радо відкриє двері для наших дітей 1 вересня.

На виконання Постанови Міністерства охорони здоров’я України від 22.08.2020 №50 «Про затвердження протиепідемічних заходів  у закладах освіти в період карантину в зв’язку поширенням коронавірусної хвороби COVID-19» у закладі традиційне свято День знань буде проводитися у приміщеннях класів.

Для учнів 1-х класів заплановано уроки-розваги та квест «Весела шкільна кругосвітка».

Запрошуємо:

на 8.00 год. – 2-А, 2-Б, 2-В, 3-А та 3-Б класи;

на 10.00 год. – 1-А, 1-Б, 1-В, 1-Г, 3-В, 4-А, 4-Б, 4-В класи.

1. Вхід на територію закладу для дітей і батьків можливий лише у захисній масці, респіраторі.
  2. До приміщення закладу відкриті чотири входи:

основний вхід № 1 для учнів 1-Б, 2-А, 2-Б, 3-Б, 3-В, 4-Б, 4-В класів;

запасний вхід № 2 (біля їдальні) для учнів 1-А, 2-В, 3-А, 4-А класів;

індивідуальний вхід №3 для учнів 1-В класу;

основний вхід №4 (зі сторони дитячого садка) для учнів 1-Г класу.

Поширення коронавірусу диктує свої правила, які будуть діяти в закладах освіти на всій території України з 1 вересня 2020 року:

1. Заходити до школи можна тільки учням та працівникам закладу освіти.
  2. Вхід до школи батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року суворо заборонено (дитину приводять батьки на подвір’я або вона приходить сама і заходить до класу). Підтримуйте мобільний зв’язок з учителем. Після закінчення уроків чекайте дітей на території закладу. Класовод організовано виводитиме учнів на подвір’я школи, уникаючи скупчення учнів різних класів.
  3. Для учнів 1-4 класів вхід та пересування приміщеннями закладу дозволяється без маски або респіратора.
  4. Якщо батьки бажають, щоб їхня дитина перебувала у масці і під час уроків, то у портфелі дитини щодня повинно бути 2 чисті маски у папці з кнопкою (формат А5) з надписами «Чисті маски», «Використані маски» та прізвище дитини.
  5. На входах до приміщення та в коридорах класів є місця для обробки рук антисептиками з правилами користування. Учителі проведуть відповідні бесіди з учнями.
  6. Кожного дня проводиться температурний скринінг на вході до закладу для персоналу.
  7. Температурний скринінг для учнів перед входом до закладу не проводиться.
  8.  Батьки перед виходом із дому дитини проводять термометрію, оцінюють стан її (у жодному разі не відпускайте дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежиттю чи кашлем. Тобто, будь-які ознаки ОРВІ – залишається дитина вдома! До 8.00 (І зміна) та до 12.30 (ІІ зміна) телефоном повідомити класовода про відсутність дитини).
  9. Для здобувачів освіти проводитиметься опитування про самопочуття. За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров’я класоводу або вчителю-предметнику, який проводить у цей час урок.
  10. Санітарно-гігієнічна кімната кожного класу забезпечена рідким милом, паперовими рушниками, контейнерами для використаних засобів індивідуального захисту та паперових рушників.
  11. Після кожного уроку, перед та після прийому їжі учням необхідно ретельно мити руки з використанням рідкого мила, витирати руки можна виключно паперовими рушниками.
  12. Після кожного уроку буде організовано 10 хвилинні провітрювання приміщень.
  13. Харчування учнів 1-Б, 1-В, 1-Г класів організовано у класних приміщеннях.

Харчування учнів 1-А та 2-4-х класів організовано у шкільній їдальні за спеціальним графіком з дотриманням умов карантину.

1. Функціювання питних фонтанчиків на території закладу освіти не дозволяється. Для забезпечення питного режиму кожній дитині обов’язково мати індивідуальну пляшечку з питною водою.
  2. Працівниками школи буде здійснюватися проведення дезінфекції поверхонь (дверних ручок, столів, місць для сидіння, перил тощо) в кінці робочого дня.

УСПІШНОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ! БУДЬМО ВСІ ЗДОРОВІ!