Наказ про зарахування до першого класу

Конотопська початкова школа „Казка”

Конотопської міської ради Сумської області

НАКАЗ

31.05.2024                                                                   Конотоп                                         №04-у

Про зарахування до першого класу

Відповідно до ст. 3, 13 Закону України «Про освіту», ст. 6,18 Закону України «Про повну загальну середню освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», на підставі поданих заяв батьків та наявних документів (копії свідоцтва про народження, оригіналу медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/о)

НАКАЗУЮ:

1. Зарахувати до складу учнів перших класів дітей у кількості 58 осіб.
  2. Секретарю школи В.Стриженко, класоводам 1-х класів забезпечити своєчасне та правильне оформлення всіх документів.
  3. Відповідальність за організацію виконання наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Н.Півовар.
  4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор Конотопської

початкової школи «Казка»                                                          Світлана СЕЛЕЗНЬОВА