Подорож до Барвінкової країни

Країна Барвінкова – таку назву має дитяче об’єднання Конотопської початкової школи “Казка”. Щороку маленькі першокласники приєднуються до великої дружньої родини барвінчат, вчаться жити у добрі та злагоді, знайомляться з правилами та законами країни.
  Так, 10.11 та 13.11.2023 року, учні 1-А та 1-Б класу (вчителі Олена Недбайло, Олена Сулімова) здійснили уявну подорож до Барвінкової країни разом з казковими героями: Барвінком (А. Москаленко 4-В клас), Ромашкою (А. Лісовська 4-В клас), Котигорошком (Т. Зеленський 4-Б клас) та Подоляночкою (М. Кусенко 4-В клас), які розповіли першокласникам про цікавий світ Барвінкової країни, традиції та символіку дитячої організації.
   Учні впізнавали героїв казок, відгадували загадки, дізнавалися про квітку барвінок, танцювали та співали пісні.
  Наприкінці свята діти отримали емблеми барвінчат, Конотопську Абетку від благодійного фонду “Спадок Гетьманщини” (очільник Євген Сур) та пригостилися смачним короваєм.
   Гарної подорожі вам, любі першокласники!