Про заклад

Конотопський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад «Казка» Конотопської міської ради Сумської області.
Форма власності: комунальна.
Юридична адреса: м. Конотоп, вул. Успенсько-Троїцька, 58
Мова виховання та навчання: українська. Кількість класів / дошкільних груп: 13/4.
Кількість учнів / дітей дошкільних груп у навчальному закладі: 388/114.
Конотопський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад «Казка» є комунальним закладом, який керується у своїй діяльності Законом України «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», Положенням про загальноосвітній навчальний заклад, «Про охорону дитинства», Конвенцією про права дитини, нормативно-інструктивними документами Міністерства освіти і науки України, Державним стандартом початкової загальної освіти, Концепцією розвитку закладу, Статутом,  Базовими програмами. У закладі функціонують 13 класів (386 учнів) та 4 групи дитячого садка (113 дошкільників).

Мережа класів та дошкільних груп

Адміністрацією закладу та педагогічним колективом закладу проведено певну роботу щодо збереження й розвитку дошкільних груп та шкільної  мережі.

Структура контингенту Навчальний рік
Поточний Попередній
Кількість учнів 386 371
Загальна кількість класів: 13 13
– загальноосвітніх 9 9
– за педагогічною технологією «Росток» 4 4
Кількість дошкільників 113 112

Середня наповнюваність класів та дошкільних груп у 2016-2017 році –  – 30 дітей. Основними заходами зі збереження контингенту учнів у 2016/2017 навчальному році були: організація обліку дітей та підлітків у мікрорайоні; спільна робота з ДНЗ; контроль відвідування учнями навчальних занять; організація навчання за індивідуальною формою; функціонування гуртків; індивідуальна робота з учнями та батьками; День відкритих дверей; надання закладом якісної освіти.

Аналіз руху учнів

Учнів на початок 2016/2017 н.р. Вибуло Прибуло Учнів на кінець 2016/2017 н.р.
384 5 учнів 7 учні 386

Аналіз причин руху учнів свідчить, що переводи зумовлені зміною місця мешкання родини або пов’язані з переїздами (діти із зони АТО, тощо). У минулому році за рахунок державного бюджету  працювала  група продовженого дня, яку відвідувало 32 учні 1-А та 2-х класів. Всі діти були  охоплені  гарячим  харчуванням, відвідували гуртки образотворчого мистецтва  «Чарівний пензлик» та художньої праці «Сувенір», дотримувались  режиму  роботи. Право громадян на доступну освіту реалізується шляхом запровадження різних форм навчання, однією з яких є навчання за індивідуальною формою. У навчальному закладі за індивідуальною формою навчався 1 учень (Писанка Софія, учениця 2-В класу) Основними напрямами роботи щодо забезпечення  соціальної підтримки дітей пільгових категорій є виявлення, облік і створення умов для їхнього навчання, виховання й розвитку.

Діти пільгових категорій

Класи Сироти Під опікою Напівсироти Багатодітні Постраждалі від аварії на ЧАЕС Інваліди Матері-одиначки
1-ші 1 4 7 1 2
2-гі 1 1 7