Відкриття класу безпеки

14 вересня 2023 року відбулося відкриття класу безпеки у Конотопській початковій школі “Казка”, де учні зможуть практично ознайомитись з правилами дорожнього руху, пожежної безпеки, правилами безпеки з основ життєдіяльності та правилами поводження з вибухонебезпечними предметами.

Практичне заняття для учнів 3-А класу (вчитель Олена Зоц) провели спеціаліст з безпеки освітнього середовища управління освіти Конотопської міської ради Ольга Решітько, провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям КРУГУДСНС України в Сумськійй області Андрій Нечипоренко та інспектор сектору ювенальної превенції Конотопського районного відділу поліції ГУНП в Сумській області Артем Головацький.

Дякуємо усім, хто доклав зусиль для чудового простору безпеки. Дякуємо за чудові подарунки дітям та для класу безпеки!