Всесвітній день Землі

22 квітня світ відзначає Міжнародний день Землі. Це день, коли людство зосереджує увагу на гострих проблемах навколишнього середовища та вживає заходів для їх вирішення. По всьому світу люди висаджують дерева, прибирають парки, сквери та водойми.
   Цього дня педагог-організатор Ольга Полятикіна провела тематичний захід “Земля – наш дім” з учнями 3-А класу (вчитель Олена Зоц), де школярі розглянули екологічні проблеми та шляхи їх вирішення. Діти вчилися сортувати сміття, повторили правила поводження з природою та бережливого ставлення до природних ресурсів. Про друге життя непотрібних речей юні актори продемонстрували в екологічній казці “І у сміття є будинок”.
   Також була проведена екологічна гра ,,Home” у 4-А класі (вчитель Тетяна Іващенко), навчальна гра “Вчимося сортувати сміття” у 2-А класі (вчитель Світлана Круподьор) та година спілкування “Бережіть природу!” у 2-В класі (вчитель Аліна Зуй).

Шануйте та бережіть природу – для себе та усього роду!

Exif_JPEG_420