Робота пришкільного табору “Сонечко”

З метою забезпечення ефективного оздоровлення та повноцінного відпочинку дітей на базі Конотопської початкової школи «Казка» з 03.06 по 14.06.2024 року успішно працював пришкільний табір «Сонечко».

Головним і найважливішим завданням педагогів було збереження здоров’я учнів та запобігання ними нещасних випадків при перебуванні не тільки в таборі, але й домашніх умовах. Повсякденно велися бесіди про правила дорожнього руху і пожежної безпеки, про мінну безпеку, про небезпеку кишкових захворювань, поведінку біля водоймищ, при екстремальних погодних умовах.

Кожен день пришкільного табору мав свою тематику. Цікавим був кольоровий тиждень здоров’я, в ході якого діти одягалися у одяг відповідного кольору та були залучені до різноманітних творчих та пізнавальних заходів.

Наприкінці відбулося свято-прощання “Зоряний дощ”, де кожен загін представив номери художньої самодіяльності.

Під час активної співпраці з позашкільними закладами ДШМ, ДХШ, СЮН, краєзнавчим музеєм ім. О.М. Лазаревського, КЗ «Публічна бібліотека КМР» вихованці закладу відвідали захоплюючі  екскурсії та були залучені до цікавих творчих майстер-класів, де кожна дитина бачить результат своєї творчості.

Гарних канікул вам, наші любі діти!