Участь у флешмобі “White card” до Міжнародного дня спорту на благо розвитку, миру та Всесвітнього дня здоров’я

Спорт має унікальну силу для того, щоб сприяти об’єднанню людей навколо миру, дружби та розвитку.
   5 квітня, До Міжнародного дня спорту на благо розвитку, миру та Всесвітнього дня здоров’я, в рамках Національного проєкту “Цікава фізкультура” учні 1-Б класу (вчитель Олена Сулімова), вчитель фізичної культури Дмитро Юрченко та педагог-організатор Ольга Полятикіна долучилися до Всеукраїнського флешмобу “White card”.
   Організатором флешмобу є Українська федерація “Спорт заради розвитку”.
Школярі взяли участь у Національній хвилині мовчання та виконанні Гімну України, цікаво та весело порухались, продемонстрували свої найкращі спортивні досягнення та пограли на уроці “Цікава фізкультура”.
  Дякуємо організаторам флешмобу за цікавий захід та ЗСУ за можливість зібратися разом!