З 16.11.2023 по 21.11. 2023 в дошкільних групах початкової  школи «Казка» проводились дні толерантності.

Цінність понять милосердя, добра і толерантності досяглися завдяки широкому використанню літератури, музичного, образотворчого матеріалу, а також власному творчому використанню навколищньої дійсності через ігрові дії дошкільників. Практичний психолог Світлана Яременко  особливу увагу  приділила заняттям з дітьми молодшого дошкільного віку, а саме: проводила різноманітні вправи, ігри, розвивальні заняття, завдання не тільки із толерантності, а й з адаптації дітей до умов закладу освіти – спрямовані на розвиток умінь невербального спілкування, почуття близкості з іншими дітьми; прояву почуття милосердя, співчуття до інших людей.